מצלמה למתחילים, מצלמות מקצועיות

מצלמה ללא מראה panasonic lumix DC-GH55

המצלמה ללא מראה של panasonic, מאפשרת לצלמים מקצועיים וחובבים כאחד ליהנות מצילום איכותי ברזולוציה גבוהה הן בצילום סטילס והן בצילום ווידאו. הודות לטכנולוגיה המתקדמת של המצלמה אשר אינה מכילה מראה, ניתן לשאת את המצלמה בקלות ממקום למקום, תוך התאמת עדשה איכותית המשתלבת עם החיישן המלא המצוי במצלמה.

מהי מצלמה מקצועית ללא מראה

מצלמות דיגיטליות מתרגמות את האור נקלט על ידי העדשה לכדי אותות דיגיטליים ההופכים לתמונה, וזאת באמצעות חיישן המצוי בגוף המצלמה. על מנת שיהיה בידי הצלם לבחון את המראה הניבט מהעדשה טרם ביצוע צילום, מכיל בדרך כלל גוף המצלמה מראה אשר מעבירה את האור מן העדשה אל עינית המצויה בחלקה העליון של המצלמה.
התמונה המשתקפת בעינית היא זו אשר צפויה להתקבל בעת לחיצה על כפתור הצילום, ומכאן חשיבותה עבור הצלם. עם זאת, מצלמה מקצועית ללא מראה מכילה חיישן בגודל מלא, בשונה ממצלמות עם מראה, אשר קולט כמות גדולה של אור ומתרגם אותה לתמונה חיה המוצגת על גבי מסך המצלמה ומאפשר התרשמות טרם צילום גם ללא מראה.

מאפייני מצלמה מקצועית ללא מראה

הודות להוצאת המראה מתוך גוף המצלמה, הופכת המצלמה לצרה יותר וקלת משקל. יחד עם זאת, הוצאת המראה אינה פוגמת באיכות התמונה הודות לאיכות החיישן אשר מתרגם את האור הנקלט בו לכדי תמונה בהירה וחדה על גבי הצג.

מה כוללת המצלמה panasonic lumix DC-GH55

המצלמה כוללת אפשרות צילום וידאו במגוון פורמטים נפוצים הניתנים לעריכה בצורה נוחה ומהירה ללא צורך בהמרה. צילום הווידאו מבוצע בקצב של עד 50 או 60 פריימים לשנייה באיכות של K4.
המצלמה מצלמת בפורמטים שונים, הנעים בין צילום באיכות גבוהה המתקבל על גבי קובץ גולמי וכבד לבין צילום בפורמט jpeg שהינו בעל נפח קטן יותר. דרגות ה- ISO של המצלמה נעות בין 160 ל- 51,200 עם אפשרות להגברה עד ל- ISO של 204,800 לטובת צילום בתנאי חושך.

מצלמה ללא מראה – פתרון איכותי וקומפקטי

מצלמה מקצועית ללא מראה panasonic lumix DC-GH55 בעלת גוף מצלמה קומפקטי ונוח לנשיאה ממקום למקום, היא פתרון לא יקר לצלם החפץ בתיעוד סטילס במגוון תנאי אור, תוך שימוש בצג איכותי המאפשר שליטה מלאה על מאפייני הצילום הן במצב של וידאו והן במצב של סטילס.

מחפשים מצלמה מקצועית? בדקו את כל הסקירות